Cennik


Tanie mieszkania w Siechnicach

Siechnice obecnie są jedną z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce, bardzo dobrze skomunikowaną z Wrocławiem, dlatego też coraz więcej osób poszukuje tanich mieszkań w tej właśnie okolicy. Nie każdy wie, że w ciągu ostatnich 10 lat Siechnice plasują się w pierwszej trójce miast w Polsce pod względem napływu ludności i nic dziwnego, ponieważ okolica ta jest spokojna i kameralna, czego na próżno szukać w przypadku dużych miast. Jeżeli interesują Państwa tanie mieszkania w Siechnicach, mogą Państwo wybierać spośród wielu inwestycji, takich jak m.in. Patio Włościańska, Ville Monoforma, Apartamenty ProForma, Monolit, czy też Veto.

Tanie mieszkania w Siechnicach. Dlaczego warto tu zamieszkać?

Poszukując tanich mieszkań warto rozważyć właśnie okolicę, jaką są Siechnice. Jest to niewielkie miasto położone nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Zamieszkuje je około 6 tysięcy osób, a na bazę mieszkaniową składają się nowoczesne i atrakcyjne budynki – zarówno domy jednorodzinne, jak i bloki.

Warto również wiedzieć, że wewnątrz miasta znaleźć można 2 parki, zaś na pobliskie walory przyrodnicze składają się jeziora: Czarna Łacha, Panieńskie i dziewicze, lasy siechnicko-kotowickie, jak i malownicze doliny rzek. W Siechnicach znaleźć można również Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia mieszkańcom nowoczesne hale oraz boiska sportowe. Jest to więc doskonałe miejsce, w którym będą mogli odpocząć Państwo od miejskiego zgiełku, mając jednocześnie możliwość bezproblemowego i szybkiego dojazdu do Wrocławia.

Format Wrocław - Cennik
Cennik

Tanie mieszkania. Siechnice – nasze inwestycje

Oferujemy Państwu mieszkania, które dedykowane są najbardziej wymagającym osobom. Jedną z naszych inwestycji jest Patio Włościańska. Jest to bardzo kameralne osiedle składające się z 3 budynków jedno klatkowych - łącznie 36 mieszkań jedno i dwupoziomowych z antresolami. Patio Włościańska to dalszy etap inwestycji Patio Mieszczańska, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Osiedle zaprojektowała zdobywająca laury w międzynarodowych konkursach prestiżowa Pracownia Projektowa Maćków, a projekt chroniony jest prawami autorskimi.

Kolejna nasza inwestycja to także Ville Monoforma, czyli 2 wystylizowane i kameralne budynki dwupiętrowe. Grafitowo-białe ville z zamiennymi dodatkami kolorystycznymi i wysuniętymi obramowaniami okien wybijają się swoją niepowtarzalnością na tle innych inwestycji. Ville Monoforma to pierwszy etap ponadczasowego kompleksu mieszkaniowego pod nazwą Novoforma.

Kompleks ten powstaje na wydzielonym obszarze, z pełną, nowoczesną infrastrukturą. Poszukując tanich mieszkań w Siechniach warto zainteresować się również naszą inwestycją Proforma. Jest to budynek z charakterem, wyraźnie zdefiniowany w zaakcentowany w centralnej części Novoformy. To kompozycja nieschematycznych rozwiązań w nowo kształtującej się architekturze miejskiej. Apartamenty Proforma to drugi etap ponadczasowego kompleksu mieszkaniowego pod nazwą Novoforma. Kompleks ten znajduje się w pobliżu centrum, przy Rynku z reprezentacyjnym ratuszem, a jednocześnie w otoczeniu parków i terenów sportowo-rekreacyjnych.

ładowanie mapy google