Nowoczesne mieszkania


Nowoczesne i atrakcyjne mieszkania deweloperskie - Wrocław Siechnice

Siechnice obecnie są jedną z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce, bardzo dobrze skomunikowaną z Wrocławiem, dlatego też coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych mieszkań w tej właśnie okolicy. W ciągu ostatnich 10 lat Siechnice plasują się w pierwszej trójce miast w Polsce pod względem napływu ludności i nic dziwnego, ponieważ okolica ta jest spokojna i znajduje się blisko miasta Wrocław. Poszukujący mieszkań deweloperskich w Siechnicach pod Wrocławiem mogą wybierać spośród wielu inwestycji, takich jak m.in. Patio Włościańska, Ville Monoforma, Apartamenty ProForma, Monolit, czy też Veto.repliki zegarków

Nowoczesne mieszkania. Siechnice to dobry wybór

Siechnice zamieszkuje około 6 tysięcy osób, a na bazę mieszkaniową składają się nowoczesne i atrakcyjne budynki – zarówno domy jednorodzinne, jak i nowoczesne mieszkania. Warto również wiedzieć, że wewnątrz miasta znaleźć można 2 parki, zaś na pobliskie walory przyrodnicze składają się jeziora: Czarna Łacha, Panieńskie i dziewicze, lasy siechnicko-kotowickie, jak i malownicze doliny rzek. W Siechnicach znaleźć można również Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia mieszkańcom nowoczesne hale oraz boiska sportowe.

Nowoczesne mieszkania - Siechnice

Atrakcyjne mieszkania w Siechnicach – nasze inwestycje

Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie, które dedykowane są najbardziej wymagającym osobom. Jedną z naszych inwestycji mieszkaniowych w Siechnicach jest Patio Włościańska. Jest to bardzo kameralne osiedle składające się z 3 budynków jedno klatkowych - łącznie 36 mieszkań jedno i dwupoziomowych z antresolami. Patio Włościańska to dalszy etap inwestycji Patio Mieszczańska, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Osiedle zaprojektowała zdobywająca laury w międzynarodowych konkursach prestiżowa Pracownia Projektowa Maćków, a projekt chroniony jest prawami autorskimi.

Mieszkania deweloperskie pod Wrocławiem

Nowe, atrakcyjne mieszkania pod Wrocławiem to także Ville Monoforma, czyli 2 wystylizowane i kameralne budynki dwupiętrowe. Grafitowo-białe ville z zamiennymi dodatkami kolorystycznymi i wysuniętymi obramowaniami okien wybijają się swoją niepowtarzalnością na tle innych inwestycji. Ville Monoforma to pierwszy etap ponadczasowego kompleksu mieszkaniowego pod nazwą Novoforma. Kompleks ten powstaje na wydzielonym obszarze, z pełną, nowoczesną infrastrukturą.

Poszukując nowych mieszkań w Siechnicach warto zainteresować się również naszą inwestycją Proforma. Jest to budynek z charakterem, wyraźnie zdefiniowany w zaakcentowany w centralnej części Novoformy. To kompozycja nieschematycznych rozwiązań w nowo kształtującej się architekturze miejskiej. Apartamenty Proforma to drugi etap ponadczasowego kompleksu mieszkaniowego pod nazwą Novoforma. Kompleks ten znajduje się w pobliżu centrum, przy Rynku z reprezentacyjnym ratuszem, a jednocześnie w otoczeniu parków i terenów sportowo-rekreacyjnych.

Nowoczesne mieszkania w Siechnicach

Nowe mieszkania w Siechnicach – w cichej i komfortowej okolicy

Proponujemy Państwu zapoznanie się z naszą ofertą mieszkań w Siechnicach. To spokojna okolica, w której odetchną Państwo od codziennego zgiełku i hałasu. Mieszkania deweloperskie to inwestycje powstałe w oparciu o najwyższe standardy, mające przełożenie na komfort wszystkich mieszkańców. Jeżeli więc poszukują Państwo nowoczesnych i atrakcyjnych mieszkań – serdecznie zachęcamy do kontaktu.