Nowe mieszkania


Nowoczesne i atrakcyjne mieszkania deweloperskie - Wrocław Siechnice

Siechnice obecnie są jedną z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce, bardzo dobrze skomunikowaną z Wrocławiem, dlatego też coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych mieszkań w tej właśnie okolicy. W ciągu ostatnich 10 lat Siechnice plasują się w pierwszej trójce miast w Polsce pod względem napływu ludności i nic dziwnego, ponieważ okolica ta jest spokojna i znajduje się blisko miasta Wrocław. Poszukujący mieszkań deweloperskich w Siechnicach pod Wrocławiem mogą wybierać spośród wielu inwestycji, takich jak m.in. Patio Włościańska, Ville Monoforma, Apartamenty ProForma, Monolit, czy też Veto.

Nowoczesne mieszkania. Siechnice to dobry wybór

Siechnice zamieszkuje około 6 tysięcy osób, a na bazę mieszkaniową składają się nowoczesne i atrakcyjne budynki – zarówno domy jednorodzinne, jak i nowoczesne mieszkania. Warto również wiedzieć, że wewnątrz miasta znaleźć można 2 parki, zaś na pobliskie walory przyrodnicze składają się jeziora: Czarna Łacha, Panieńskie i dziewicze, lasy siechnicko-kotowickie, jak i malownicze doliny rzek. W Siechnicach znaleźć można również Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia mieszkańcom nowoczesne hale oraz boiska sportowe.

Nowoczesne mieszkania - Siechnice

Atrakcyjne mieszkania w Siechnicach – nasze inwestycje

Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie, które dedykowane są najbardziej wymagającym osobom. Jedną z naszych inwestycji mieszkaniowych w Siechnicach jest Patio Włościańska. Jest to bardzo kameralne osiedle składające się z 3 budynków jedno klatkowych - łącznie 36 mieszkań jedno i dwupoziomowych z antresolami. Patio Włościańska to dalszy etap inwestycji Patio Mieszczańska, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Osiedle zaprojektowała zdobywająca laury w międzynarodowych konkursach prestiżowa Pracownia Projektowa Maćków, a projekt chroniony jest prawami autorskimi.

Mieszkania deweloperskie pod Wrocławiem

Nowe, atrakcyjne mieszkania pod Wrocławiem to także Ville Monoforma, czyli 2 wystylizowane i kameralne budynki dwupiętrowe. Grafitowo-białe ville z zamiennymi dodatkami kolorystycznymi i wysuniętymi obramowaniami okien wybijają się swoją niepowtarzalnością na tle innych inwestycji. Ville Monoforma to pierwszy etap ponadczasowego kompleksu mieszkaniowego pod nazwą Novoforma. Kompleks ten powstaje na wydzielonym obszarze, z pełną, nowoczesną infrastrukturą.

Poszukując nowych mieszkań w Siechnicach warto zainteresować się również naszą inwestycją Proforma. Jest to budynek z charakterem, wyraźnie zdefiniowany w zaakcentowany w centralnej części Novoformy. To kompozycja nieschematycznych rozwiązań w nowo kształtującej się architekturze miejskiej. Apartamenty Proforma to drugi etap ponadczasowego kompleksu mieszkaniowego pod nazwą Novoforma. Kompleks ten znajduje się w pobliżu centrum, przy Rynku z reprezentacyjnym ratuszem, a jednocześnie w otoczeniu parków i terenów sportowo-rekreacyjnych.

Nowoczesne mieszkania w Siechnicach

Nowe mieszkania w Siechnicach – w cichej i komfortowej okolicy

Proponujemy Państwu zapoznanie się z naszą ofertą mieszkań w Siechnicach. To spokojna okolica, w której odetchną Państwo od codziennego zgiełku i hałasu. Mieszkania deweloperskie to inwestycje powstałe w oparciu o najwyższe standardy, mające przełożenie na komfort wszystkich mieszkańców. Jeżeli więc poszukują Państwo nowoczesnych i atrakcyjnych mieszkań – serdecznie zachęcamy do kontaktu.

ładowanie mapy google